Eseménynaptár
2024. július
H
K
Sz
CS
P
Szo
V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Összes esemény ›

Aktuális információk
Összes hír ›
Főoldal / Hírek / Karácsonyi ajándékozás a a Benedek Elek Általános Iskolával 2021

Karácsonyi ajándékozás a a Benedek Elek Általános Iskolával 2021

2021. december 22. szerda 17:16

Sajnos a vírushelyzet miatt, az idei tanévben sem tudtak diákjaink személyesen ellátogatni a Benedek Elek Általános Iskolába, azonban a karácsonyi ajándékcsomagjaink mellett, az osztályoknak készített egyedi videós üzeneteink is célba értek. Jó lett volna csomagbontogatás közben, a Benedekes csillogó szempárokat, a mosolygós, örömteli arcokat élőben is látni, de diákjainkat valamelyest kárpótolják a Benedekes gyerekek, saját kézzel készített képeslapjai, valamint a tőlük kapott múltidéző kisfilmnek is nagyon örülünk. Reméljük, jövőre már ismét találkozhatunk élőben, átélve a személyes együttlét örömét és meghatottságát, és együtt énekelhetjük a karácsonyi dalokat.
Sáry tanár úr nagyon köszöni a DNG-s diákok lelkesedését, részvételét, támogatását és ezúton is együtt kívánunk minden kis Benedekes diáknak, szüleiknek, tanáraiknak áldott, békés, meghitt, szeretetteljes karácsonyi ünnepeket és nagyon boldog új évet!
 
Az alábbi videót a Benedek Elek Általános Iskola készítette, és az elmúlt évek közös pillanatait idézi. 
 
 
A lenti galériában található képek szintén a Benedekes gyerekek kezeinek munkája.

Képgaléria

A képre kattintva további fotók tekinthetők meg...

  
  
© 2020 Német Nemzetiségi Gimnázium és Kollégium / Minden Jog Fenntartva