Eseménynaptár
2024. május
H
K
Sz
CS
P
Szo
V
 
 
1
2
4
5
11
12
15
17
18
19
20
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Összes esemény ›

Aktuális információk
Összes hír ›
Főoldal / Hírek / DÖK-nap 2023

DÖK-nap 2023

2023. április 17. hétfő 11:29

Az elmúlt évekhez hasonlóan idén is megrendezésre került a hagyományos DÖK-nap, amivel sikerült egy kis színt vinnünk a szünet előtti utolsó napba. Bár az időjárás nem feltétlen kedvezett nekünk, az iskolán belül is remekül le tudtuk bonyolítani a programot, így a diákokat 10 állomáson várták különböző logikai és ügyességi feladatok az osztályok DÖK-képviselőinek szervezésében. A délelőttöt a diákközgyűléssel indítottuk a tornateremben, ahol igazgatónő beszédét és beszámolóját követően kitüntetésben részesültek a különböző versenyeken, pályázatokon és rendezvényeken iskolánkat képviselő diákok, majd a DÖK-elnökség átadása következett. A nap további részében a csoportok felváltva járták sorra a termeket, hol amőbázva, hol pedig bekötött szemmel ügyeskedve, de akadt, ahol jógázni, esetleg dalokat felismerni kellett, és megmutatni, mennyire is ismerjük saját iskolánkat, illetve tanárainkat. Az eseménydús napot kora délután eredményhirdetéssel zártuk, a diákok többsége viszont újult energiával és kipihenten még visszatért a Sportok éjszakájára.

Montvai Nóra 9.B

Köszönjük a DÖK, Laczkó Erzsébet, DÖK-segítő tanár és minden szervezésben részt vett segítő aktív munkáját!

Képgaléria

A képre kattintva további fotók tekinthetők meg...

  
  
© 2020 Német Nemzetiségi Gimnázium és Kollégium / Minden Jog Fenntartva