Eseménynaptár
2024. május
H
K
Sz
CS
P
Szo
V
 
 
1
2
4
5
11
12
15
17
18
19
20
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Összes esemény ›

Aktuális információk
Összes hír ›
Főoldal / Hírek / DNG Pályaorientációs Nap 2023 - Ilyen volt...

DNG Pályaorientációs Nap 2023 - Ilyen volt...

2023. február 13. hétfő 15:53

Ebben a tanévben 2023.02.07-én tartottuk iskolánk Pályaorientációs Napját. Diákjaink 23 pályorientációt segítő programból választhattak: az Oktatási Hivatal jóvoltából a 2024-ben életbe lépő új felvételi pontszámítási rendszer, magyarországi és külföldi egyetemek és főiskolák, ösztöndíjlehetőségek, cégek, interaktív előadások, szülői előadásáok, valamint egy videókonferencia keretében különböző szakmák és karrierlehetőségek kerültek bemutatásra. Tanulóink négy egymást követő - előzetesen kiválasztott, majd arra online formában beregisztrált - előadáson vehettek részt, hallgathatták meg az előadásokat, tehették fel kérdéseiket, vihettek magukkal szóróanyagokat. Sok információval, újdonsággal, és sok esetben apró ajándékokkal a zsebben zártuk ezt a rendezvényt. 

Ezúton is köszönjük minden előadónak, hogy ellátogatott hozzánk, diákjainknak pedig a visszajelzéseket!

 

Az alábbi linkeken az előadók által rendelkezésünkre bocsátott információs anyagok érhetők el:

Audi:
Audi információs anyagok...
Corvinus: 
https://www.youtube.com/watch?v=mpEEquuyNLw&list=PLhQHNISd4kf75JMXdlXtG3RGgHkoK-crw
DAAD:
DAAD információs anyagok...
ELTE Matematikai Intézet anyagai:
Artúr király
Képzések
Szórólap
Engame Akadémia:
Engame Akadémia anyagai
 

Képgaléria

A képre kattintva további fotók tekinthetők meg...

  
  
© 2020 Német Nemzetiségi Gimnázium és Kollégium / Minden Jog Fenntartva